O Nas

Pewna Strona Prawa - nasze motto. Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w róźnych dziedzinach, dzięki czemu możemy  oferować fachowe usługi, zawsze dopasowane do Klienta. Przedstawiamy najistotniejesze cechy innowacyjnego portalu prawnego dokumenti.pl

Atrakcyjne ceny – Dlaczego jesteśmy w stanie oferować atrakcyjne ceny za usługi o wysokiej jakości? Odpowiedzią na to pytanie, jest wewnętrzny, spójny system Dokumenti.pl, charakteryzujący się:

  • sprawną współpracą członków zespołu prawnego;
  • własnym systemem zarządzania informacją;
  • własnym systemem archiwizowania i zarządzania wiedzą;
  • precyzyjną parametryzacją usług, stworzoną na bazie doświadczenia zespołu prawnego dokumenti.pl;
  • specjalizacją w wykonywaniu usług;
  • wysoce sprawnym kierowaniem i koordynowaniem wszystkich powyższych elementów.

Anonimowość – jako profesjonaliści, wykonujemy swoją pracę rzetelnie i obiektywnie, zmierzając do osiągnięcia najlepszego rozwiązania dla naszego Klienta. Nie musisz podawać nam żadnych danych, a przesłane dokumenty mogą mieć zasłonięte wszelkie personalne informacje związane ze sprawą. Założenie konta, również nie wymaga podawania jakichkolwiek danych identyfikujących Twoją osobę. Adres e-mail możesz założyć wyłącznie do aktywacji konta (ewentualnie do resetowania hasła), a następnie korzystać z dokumenti.pl i naszych usług w pełni anonimowy sposób. 


Bezpieczeństwo – system dokumenti.pl zawiera zabezpieczenia, uniemożliwiające dostęp osobom niepożądanym do zamieszczonych w nim treści. Ustalając własne hasło dostępu do systemu, powinniśmy pamiętać o odpowiednim stopniu jego skomplikowania oraz liczbie jego znaków. Korzystając z dokumenti.pl, wysyłasz i odbierasz bezpieczne wiadomości za pośrednictwem zakładki Konsultacje. Nie musisz wysyłać wiadomości e-mail, które narażone są na przechwycenie przez nieuprawnione osoby. Dokumenti.pl korzysta z certyfikatu SSL dostarczanego przez renomowanego dostawcę. 


Fachowość - portal Dokumenti.pl tworzony jest przez prawników posiadających bogate doświadczenie. W skład zespołu wchodzą zarówno praktycy, jak i teoretycy, w szczególności adwokaci i aplikanci adwokaccy. Bezwzględnie wykorzystujemy atuty każdego z nas, w celu osiągnięcia najwyższego poziomu sprawności wykonywanych usług. Przekonaj się sam korzystając z naszych usług, a na pewno się nie zawiedziesz.


Zaufanie – kontakt Klienta z prawnikiem oparty jest na wzajemnym zaufaniu. Jak budujemy zaufanie? Zawsze dotrzymując słowa. Nasz Klient zna warunki wykonania usługi, przed jej zleceniem, a po jej wykonaniu nie ulegają one zmianie.

 
Szybkość – Wybierasz usługę, ustalamy jej warunki i już. Przystępujemy do pracy, w oparciu o dokumenty i informacje uzyskane od Klienta. Zapewniamy wykonanie usługi w ustalonym terminie. W wielu przypadkach zaskakujemy wcześniejszym wykonaniem usługi. Tak jest to możliwe, jedynie dzięki Dokumenti.pl! 


Powszechna dostępność – możesz korzystać z dokumenti.pl zawsze, kiedy chcesz! Dzięki sieci Internet korzystanie z zawartości oraz wykonanych usług możliwe jest przed 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Usługi realizowane są w godzinach od 10 – 19.00, chyba że ustalisz to z nami inaczej. Nawet jeśli dziś mija termin na wykonanie jakiejś czynności, nie pozostawimy Cię bez pomocy!